top
logo


Dzisiaj jest: 17 Grudzień 2017    |    Imieniny obchodzą: Olimpia, Łukasz, Jolanta
PDF Drukuj

 

Uczniowie naszej szkoły w dniach 20-22 września 2016 roku wzięli udział w 3. Ogólnopolskim Festiwalu Filmowym Kino Dzieci pod hasłem „małe i duże  filmowe podróże”, który odbył się w  dąbrowskim kinie „Lotos”. Watro nadmienić, iż nasze miasto znalazło się wśród zaledwie 28 miast Polski, które uczestniczyły w tym festiwalu.

Repertuar filmowy obejmował filmy z całego świata. Dzieci z klas I-III obejrzały film pt: „Kacper i Emma na Safari”,  który opowiada historię przyjaciół spędzających wakacje w Afryce. Natomiast uczniowie klas IV-VI zapoznały się z filmem pt: „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra”.

Społeczność szkolna dziękuje panu Maciejowi Sulikowi dyrektorowi Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury w Dąbrowie Białostockiej za zaproszenie do tej wyjątkowej akcji.

 

 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 55 gości 

Projekt Mały Mistrz

*****
 

Organizacja wyjazdu dzieci 

***** 

 

*****

*****

*****

*****

*****


bottom