top
logo


Dzisiaj jest: 17 Grudzień 2017    |    Imieniny obchodzą: Olimpia, Łukasz, Jolanta
PDF Drukuj

Dzisiaj dzień piękny, uroczysty!

Taki dzień raz w roku się zdarza,

gdy 8 marca z gwarem wiosny

wytryśnie z kartek kalendarza.

Tak, to wspaniałe, wielkie święto,

więc spieszą chłopcy i panowie

z bukietem życzeń w barwach kwiatów - 

uśmiechnąć się do wszystkich kobiet.

Poranek 8 marca na długo zostanie w naszej pamięci. Męska część naszej szkolnej społeczności biegała od rana z kwiatami, laurkami i cukierkami, a w szkole panował wesoły nastrój. O część artystyczną zadbali uczniowie klasy II d pod kierunkiem Pani Małgorzaty Snarskiej oraz uczniowie klasy IVc pod kierunkiem Pani Katarzyny Mojżyk, którzy zaprezentowali scenkę przedstawiającą różne typy kobiet. Zarówno młodsi jak i starsi uczniowie wyrecytowali wiersze i zaśpiewali piosenki. Dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych Jerzy Białomyzy złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim Paniom i dziewczętom z naszej szkoły. W imieniu wszystkich kobiet dziękujemy Wam Panowie za pamięć i życzenia.

                                                                                             Tekst: Magdalena Szymańska
                                                                                              Zdjęcia: Katarzyna Mojżyk

 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 61 gości 

Projekt Mały Mistrz

*****
 

Organizacja wyjazdu dzieci 

***** 

 

*****

*****

*****

*****

*****


bottom