top
logo


Dzisiaj jest: 19 Październik 2017    |    Imieniny obchodzą: Ireny, Kleopatry, Jana
PDF Drukuj

W dniach 07.08.2016-13.08.2016 roku 14 dziewcząt  z klas VI z naszej szkoły brało udział w wakacyjnym bezpłatnym obozie sportowym piłki ręcznej w Kowalewie Pomorskim. Obóz ten zorganizowany był przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce (przy wsparciu MSiT oraz PGNiG) dla wyróżniających się 120 dzieci biorących udział w programie „Szczypiornista Szkoła” z czterech województw: lubuskiego, mazowieckiego, zachodniopomorskiego  oraz podlaskiego. W tym roku z naszego województwa nasza szkoła i SP nr 50 z Białegostoku została wyróżniona tym wyjazdem. Uczestnicy obozu mieli do dyspozycji halę sportową,  stadion lekkoatletyczny, basen,  plac zabaw z siłownią na powietrzu, boisko plażowe oraz Orlik. W ramach przerwy od zajęć sportowych wszyscy wybrali się na wycieczkę do Torunia gdzie zwiedzili Młyn Wiedzy.

Dziewczęta uczestniczące w obozie: Budnik Kinga, Budnik Klaudia, Bienasz Julita, Dajnowicz Oliwia, Gawrylik Roksana,Gromko Aleksandra, Jarząbek Patrycja, Kułak Julia, Kułak Natalia, Ryszkiewicz Oliwia, Sepko Gabriela,  Sepko Paulina, Stankiewicz Patrycja i Sulima Klaudia. Opiekunem dziewcząt była pani Alicja Dziemiach-Białomyzy.

 

 


 

W dniach 08.08.2015-15.08.2015 10 chłopców z klas I-III z naszej szkoły brało udział w wakacyjnym obozie sportowym w Kowalewie Pomorskim. Obóz ten zorganizowany był przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce (przy wsparciu MSiT oraz PGNiG) dla wyróżniających się 80 dzieci biorących udział w programie „Szczypiornista Szkoła” Uczestnicy mieli do dyspozycji halę sportową ,stadion lekkoatletyczny ,basen, plac zabaw z siłownią na powietrzu ,boisko plażowe oraz Orlik. W ramach przerwy od zajęć sportowych wszyscy wybrali się na wycieczkę do Torunia gdzie zwiedzili Stare Miasto i Muzeum Piernika.

 

Chłopcy uczestniczący w obozie: Andrukiewicz Bartek, Hawrylik Adrian, Stroczkowski Staś, Sanik Kuba, Wirkowski Kamil, Marcińczyk Łukasz, Remba Hubert, Stankiewicz Dawid, Tarasewicz Olaf,Majewski Paweł. Opiekunem dzieci była pani Bogumiła Panasewicz


 


 

POWIATOWY CZWÓRBÓJ LA 30.04.2014 r.

Wyniki Czwórboju LA (wejdź)

 

 


 

Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2012/13

 

Dziewczęta (op. L. Możejko, A. Dziemiach-Białomyzy):

 

I miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt:

 

 1. 1.Bałdowska Samanta
 2. 2.Cybulko Karolina
 3. 3.Grabińska Julia
 4. 4.Krzywosz Dominika
 5. 5.Łomoć Paulina
 6. 6.Paszkiewicz Angelika Julia
 7. 7.Stypułkowska Julia
 8. 8.Karolczuk Paulina
 9. 9.KLemienia Weronika
 10. 10.Krahel Julia
 11. 11.Olechno Kamila
 12. 12.Soroka Daria
 13. 13.Kułak Agnieszka
 14. 14.Świetlicka Samanta

 

V miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym

 

 1. 1.Łomoć Paulina
 2. 2.Soroka Daria
 3. 3.Karolczuk Paulina
 4. 4.Bałdowska Samanata
 5. 5.Wałejko Magdalena
 6. 6.Olechno Kamila
 7. 7.Jarząbek Natalia

 

III miejsce w Igrzyskach Województwa Polskiego w Lekkiej Atletyce Dziewcząt

 

 1. 1.Soroka Daria
 2. 2.Stypułkowska Julia
 3. 3.Krzywosz Karolina
 4. 4.Łomoć Paulina
 5. 5.Karolczuk Paulina
 6. 6.Bałdowska Samanta
 7. 7.Wałejko Magdalena

 

II miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt

 

 1. 1.Bałdowska Samanata
 2. 2.Łomoć Paulina
 3. 3.Paszkiewicz Angelika Julia
 4. 4.Olechno Kamila
 5. 5.Soroka Daria
 6. 6.Stypułkowska Julia
 7. 7.Cybulko Karolina
 8. 8.Wałejko Magdalena
 9. 9.Świetlicka Samanata
 10. 10.Krahel Julia
 11. 11.Karolczuk Paulina
 12. 12.Krzywosz Dominika

 

III miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w Piłce Ręcznej Chłopców:

 

Chłopcy(op. W. Andrukiewicz):

 

 1. 1.Citko Marcin
 2. 2.Kamliński Marek
 3. 3.Wilczyński Patryk
 4. 4.Rudzik Krystian
 5. 5.Boruch Paweł
 6. 6.Maksimczyk Marcin
 7. 7.Rusiecki Karol
 8. 8.Budnik Maciej
 9. 9.Lewkowicz Adam
 10. 10.Karpio Michał
 11. 11.Dzietczyk Daniel
 12. 12.Kuźma Jakub
 13. 13.Kuźma Michał
 14. 14.Jabłoński Ryszard

 

 

 


 

Dnia 18.V.2012 roku na hali sportowej przy Zespole Szkół samorządowych w Dąbrowie Białostockiej odbył się Finał Igrzysk Województwa Podlaskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców z udziałem 4 najlepszych zespołów w kategorii dziewcząt i chłopców wyłonionych w drodze rozgrywek powiatowych, poszczególnych grup i trzyrundowego finału wojewódzkiego.

            Sędziami finału byli Jarosław Ćwilich i Piotr Gregorczuk. Dekoracji drużyn dokonali Burmistrz Dąbrowy Białostockiej Pan Tadeusz Ciszkowski oraz Dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych w Dąbrowie Białostockiej Pan Jerzy Białomyzy. Mistrzem ceremonii był Wiceprzewodniczący Pan Marek Sadowski.

            Kolejność spotkań  

DZIEWCZĘTA

1.SP 3 Bielsk Podlaski          -       SP Jabłoń Kościelna                12 : 17       ( 8 : 10 )

2.SP Dabrowa Białostocka  -   SP 47 Białystok                           15 : 8          ( 8 : 4 )

Mecz o  III miejsce

SP 47 Białystok     -   SP 3 Bielsk  Podlaski                                 7 : 9           ( 2 : 3 )

Mecz o  I miejsce

SP Jabłoń Kościelna  -  SP Dabrowa Białostocka                      8: 15           ( 3 : 7 )

 CHŁOPCY

1.SP Nowe Piekuty       -      SP 49 Białystok                                     12 : 14       ( 5 : 10 )

2.SP Dabrowa Białostocka  -  SP Jabłoń Kościelna                          17 : 12       ( 10 : 8 )

Mecz o  III miejsce

SP Jabłoń Kościelna     -   SP Nowe Piekuty                                       21 : 22       ( 11 : 14 )

Mecz o  I miejsce

SP 49 Białystok            -      SP Dabrowa Białostocka                       10: 8           ( 5 : 3 )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

Projekt Mały Mistrz

*****
 

Organizacja wyjazdu dzieci 

***** 

 

*****

*****

*****

*****

*****


bottom