Dnia 19 maja 2018 roku na stadionie Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przeprowadzone zostały finały IGRZYSK WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO w CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM. W finałach prawo startu miało po osiem zespołów dziewcząt i chłopców wyłonionych wcześniej na Igrzyskach powiatowych, a następnie w półfinałach wojewódzkich.

Drużyna w składzie: Mancewicz Natalia, Karolczuk Martyna, Laskowska Natalia, Gasparewicz Dominika, Pigiel Beata, Haraszkiewicz Kinga zajęła VIII miejsce. Opiekun: Wiesława Karp

W szerokim FINALE IGRZYSK WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO w PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW uczestniczyło 8 zespołów wyłonionych na igrzyskach powiatowych, a następnie w rozgrywkach w czterech grupach terytorialnych.

Turniej finałowy z udziałem czterech drużyn: SP Dąbrowa Białostocka, SP 50 Białystok, SP 3 Bielsk Podlaski, SP Jabłoń Kościelna został przeprowadzony 15 maja 2018 roku w hali Szkoły Podstawowej w Jabłoni Kościelnej.

Drużyna w składzie: Zinówko Kacper, Remba Hubert, Abramczyk Szymon, Roszkowski Sebastian, Sanik Jakub, Antonik Paweł, Płaskowicki Sebastian, Sutuła Szymon, Kalinowski Karol, Miękiszewski Marcin, Hońko Łukasz, Doroszko Hubert, Stankiewicz Dawid, Zawadzki Dawid zajęła IV miejsce. Najlepszym zawodnikiem drużyny został Kacper Zinówko. Opiekun: Lucyna Możejko