top
logo


Dzisiaj jest: 17 Grudzień 2017    |    Imieniny obchodzą: Olimpia, Łukasz, Jolanta
PDF Drukuj

 

 DYŻURY  NAUCZYCIELI  DO  KONTAKTÓW  Z  RODZICAMI

 

  

Nauczyciele klas I-III

Imię i nazwisko

Wychowawca klasy

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

Barbara Wysocka

1a

poniedziałek

11:50-12:35

Pokój nauczycielski

Zofia Markowska

2a

piątek

9:50-10:35

Pokój nauczycielski

Bożena Tarasewicz

2b

środa

11:50-12:35

Pokój nauczycielski

Beata Olechno

2c

poniedziałek

8:55-9:40

Pokój nauczycielski

Małgorzata Snarska

2d

wtorek

8:55-9:40

Pokój nauczycielski

Dorota Żabicka

3a

czwartek

10:45-11:30

Pokój nauczycielski

Urszula Łazuk
(naucz. wspomagający)

                   3a

                czwartek

              11:50-12:35

                      Pokój nauczycielski

Marta Sulik

3b

Środa

8:00-8:45

Pokój nauczycielski

Maria Sobecka

3c

czwartek

11:50-12:35

Pokój nauczycielski

Olga Ćwilich

3d

wtorek

 

10:45-11:30

Pokój nauczycielski

 

 

 

 

Wychowawcy  klas  IV-VI

 

Imię i nazwisko

Wychowawca klasy

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

Sylwia Sanik

4a

środa

8:00-8:45

Pokój nauczycielski

Barbara Miezianko

 

4b

czwartek

13:40-14:25

s.22

Katarzyna Mojżyk

4c

czwartek

11:30-12:15

Pokój nauczycielski s.43

Magdalena Kuźma

5a

czwartek

13:05-14:00

Pokój nauczycielski

Anna Sotnik

5b

piątek

8:55-9:40

Pokój nauczycielski

 Barbara Silwonik

5c

środa

13:00-13:30

Pokój nauczycielski

Ewa Hakało

 

6a

środa

10:45-11:30

Pokój nauczycielski

Alicja Dziemiach-

    Białomyzy

6b

środa

10:45-11:30

Pokój nauczycielski

Bożena Janczylik

 

 

                   6c

 

              czwartek

          10:45-11:30

Pokój nauczycielski s.42

Magdalena Szymańska

5c

poniedziałek

9:50-10:35

Pokój nauczycielski

 

 

Nauczyciele języka polskiego

 

Imię i nazwisko

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

1.Barbara  

  Miezianko

wtorek

8:55-9:40

Pokój nauczycielski

2. Luiza Klimaszewska

wtorek

9:50-10:35

Pokój nauczycielski

3. Magdalena

  Kuźma

czwartek

  13:05-14:00

Pokój nauczycielski

4. Sylwia Sanik

środa

8:00-8:45

Pokój nauczycielski

 

Nauczyciele matematyki

 

Imię i nazwisko

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

1.Anna Sotnik

piątek

8:55-9:40

Pokój nauczycielski

2. Tadeusz Dzietczyk

wtorek

9.50-10.35

Pokój nauczycielski

3.Małgorzata Andronik

poniedziałek

10.45-11.30

Pokój nauczycielski

 

Nauczyciele przyrody

 

Imię i nazwisko

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

1.Ewa Hermaniuk

poniedziałek

8.55-9.40

pokój nauczycielski

2. Wiesława Karp

 

środa

10:45-11:30

pokój nauczycielski s.41

 

Nauczyciele historii

 

Imię i nazwisko

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

1.IrenaHańczaruk

 

poniedziałek

10:45-11:30

Pokój nauczycielski s.33

 

Nauczyciele języka angielskiego

 

Imię i nazwisko

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

1.Barbara Silwonik

środa

13:00-13:30

Pokój nauczycielski

2. Krzysztof

    Ryszkiewicz

środa

11:30-12:15

Pokój nauczycielski

3. Katarzyna Mojżyk

czwartek

11:30-12:15

Pokój nauczycielski

 

Nauczyciel języka rosyjskiego

 

Imię i nazwisko

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

1.Bożena Janczylik

czwartek

10:45-11:30

Pokój nauczycielski

 

Nauczyciel muzyki

 

Imię i nazwisko

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

1.Ewa Hakało

środa

10:45-11:30

Pokój nauczycielski

 

Nauczyciel techniki

 

Imię i nazwisko

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

1.Alicja Dziemiach-Białomyzy

środa

10:45-11:30

Pokój nauczycielski

 

Nauczyciele informatyki

 

Imię i nazwisko

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

1.Jan Olechno

czwartek

9:50-10:35

Pokój nauczycielski

2. Alicja Dziemiach-Białomyzy

środa

10:45-11:30

Pokój nauczycielski

 

Nauczyciel plastyki

 

Imię i nazwisko

Dzien tygodnia

Godzina

Miejsce

1.Alicja Reducha

czwartek

10.45-11.50

Świetlica s.51

Nauczyciele religii

Imię i nazwisko

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

1.ks. A. Turliński

wtorek

 

10.45-11.30

Pokój nauczycielski

2. Jan Olechno

czwartek

9.50-10.35

Pokój nauczycielski

3. Danuta Reducha

środa

8:55-9:40

Pokój nauczycielski

4. ks. M. Kozłowski

środa

 

Pokój nauczycielski

5. Elżbieta Kozłowska

wtorek

 

Pokój nauczycielski

Nauczyciele wychowania fizycznego

 

Imię i nazwisko

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

1.Alicja Dziemiach –

    Białomyzy

środa

10:45-11:30

Pokój nauczycielski wf

2. Bogumiła

    Panasewicz

wtorek

10.45-11.30

Pokój nauczycielski wf

3. Wiesława Karp

środa

10:45-11:30

Pokój nauczycielski wf

4. Lucyna Możejko

wtorek

10:45-11:30

Pokój nauczycielski wf

Nauczyciele oddziału przedszkolnego (zerówki)

 

Imię i nazwisko

Godzina

Dzień tygodnia

Miejsce

Halina Adamowicz

Grupa O1

 

13:00-14:00

piątek

Hol obok Sali nr 16

Katarzyna Hawrylik

Grupa O2

 

8.55-9.40

piątek

Hol obok Sali nr 15

Katarzyna Białomyza
Grupa O3

8-845

piątek

Hol obok Sali nr 14

 

Świetlica

 

Imię i nazwisko

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

Barbara Raducha-

Kierownik,

Gr IV-VI

czwartek

8:00-9:00

Pok. Kier.świet. przy stołówce

Jolanta Szestowicka

Gr O

piątek

8:00-9:00

 

Maria Bandziul
Gr IaO

piątek

10:45-11:30

Pokój nauczycielski

Barbara Karp

Gr  IIac

środa

15:50-16:30

S. 53

Olechno Elżbieta

Gr IIbd

wtorek

9:50-10:50

s. 53

Bernatowicz Bożena

Gr 3ab

środa

15:30-16:30

s. 50

Gryżenia Alicja

Gr 3cd

czwartek

10:30-11:30

s. 51

 

 

 

 

 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 64 gości 

Projekt Mały Mistrz

*****
 

Organizacja wyjazdu dzieci 

***** 

 

*****

*****

*****

*****

*****


bottom