.


.

Get Adobe Flash player

„Dziecięca Szkoła Bezpieczeństwa”

Rozpoczęła się kolejna edycja  „Dziecięcej Szkoły Bezpieczeństwa” mająca na celu edukację dzieci w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa obejmującego różne obszary życia . Do udziału w akcji przystąpili uczniowie klas II i III a naszej szkoły.

10 marca w Komendzie Powiatowej Policji w Sokółce odbyła się uroczysta inauguracja „Dziecięcej Szkoły Bezpieczeństwa”. Na uroczystość,  której przewodniczył Komendant Powiatowej Policji w Sokółce przybyli przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Sokółce, Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej w Kużnicy , Nadleśnictwa Krynki,  Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Sokółce Sanitarnej, Oddziału dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Publicznej w Sokółce, dyrektor Szkoły Podstawowej w Dąbrowie Białostockiej.

Podczas uroczystości uczniowie otrzymali indeksy, do których wpisywane będą ich kolejne sprawności związane z bezpieczeństwem. Dzieci otrzymały również upominki – bardzo praktyczny plecak odblaskowy z logo akcji.

Po uroczystości i słodkim poczęstunku uczniowie mieli okazję zobaczyć najciekawsze miejsca znajdujące się w komisariacie – dyżurkę, areszt tymczasowy, „niebieski pokój”. Zdobyli też nowe informacje na temat pracy policji.

Przed uczestnikami  kolejne spotkania, nowe wiadomości i wyzwania. Zaproszą nas do siebie, lub nas odwiedzą przedstawiciele wszystkich instytucji, które włączyły się w akcję „Dziecięca Szkoła Bezpieczeństwa”.

Dziękujemy za dzisiejszy, pełen wrażeń dzień i czekamy na więcej!

Zegar

Thursday, 30 czerwiec 2022

Kalendarz

czerwiec 2022
MTWTFSS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Copyright © 2022 SP w Dąbrowie Białostockiej  Rights Reserved.