Nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w
Dąbrowie Białostockiej w roku szkolnym 2021/2022:

 

Grupy przedszkolne

 

 


Natalia Fiedorczyk

Alicja Gryżenia

Katarzyna Białomyza

Barbara Karp


Edukacja wczesnoszkolna

 

 

 

 

 

 

 

 


Halina Adamowicz

Barbara Wysocka

Maria Bandziul

Zofia Markowska

Bożena Tarasewicz

Małgorzata Snarska

Dorota Żabicka

Olga Ćwilich

 Maria Sobecka


Religia katolicka

 


Danuta Gryżenia
Wacław Kamil Domin
ks. Rafał Jatel


Religia prawosławna

Elżbieta Kozłowska
ks. Piotr Hanczaruk

Język polski

 

 

 

 

 


Małgorzata Malinowska

Maria Bałdowska-Sztukowska

Barbara Miezianko

Marzena Kalinowska

Irena Hańczaruk

Sylwia Sanik


Język angielski

 

 

 

 

 


Elżbieta Domin

Barbara Silwonik

Katarzyna Mojżyk

Katarzyna Jurkowska

Krzysztof Ryszkiewicz

Sylwia Sanik


Matematyka

 

 

 

 


Małgorzata Andronik

 Marzena Gregorczuk-Bagieńska

 Anna Sotnik

 Barbara Drożdżewicz

 Paulina Kułak


Język rosyjski

 

 

 


Bożena Janczylik

Marzena Kalinowska

Katarzyna Jurkowska

Anna Karpiej


Historia

 

 


Irena Hańczaruk

Elżbieta Komosa

Rafał Sanik


Przyroda

Ewa Hermaniuk

Biologia

 Andrzej Kozioł

Geografia

 Krystyna Sienkiewicz

Fizyka

Wiesław Olszewski

Chemia

Elżbieta Byczkowska

Wiedza o społeczeństwie

 


Elżbieta Komosa

Rafał Sanik


Edukacja dla bezpieczeństwa

Rafał Sanik

Technika


Alicja Dziemiach-Białomyzy


Informatyka

 

 

 


Jan Olechno

Barbara Bezzubik

Andrzej Jałoszewski

Alicja Dziemiach-Białomyzy


Plastyka

Alicja Reducha

Agata Orpik

Muzyka

Ewa Hakało

Doradztwo zawodowe

Barbara Miezianko

Przygotowanie do życia w rodzinie

Ewa Hermaniuk

Wychowanie fizyczne

 

 

 

 

 


Wojciech Andrukiewicz

Elżbieta Adamowicz

Wiesława Karp

Ewa Krahel

Lucyna Możejko

Jerzy Wysocki


Biblioteka

 

 


Jolanta Michałowska

Anna Karpiej

Barbara Bezzubik


Świetlica

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Magdalena Szymańska - kierownik

Bożena Bernatowicz

Elżbieta Olechno

Ewa Hermaniuk

Alicja Reducha

Andrzej Jałoszewski

Elżbieta Byczkowska

Rafał Sanik

Elżbieta Komosa

Piotr Miezianko


Pedagog

 


Bożena Krahel

Urszula Kosiłko


Psycholog


Anna Sutkowska


Logopeda

Magdalena Kuźma

Terapia pedagogiczna

 

 

 

 


Adamowicz Halina

Maria Bandziul

Alicja Gryżenia

Małgorzata Snarska

Bożena Tarasewicz


Socjoterapia

Jerzy Wysocki

Nauczyciele współorganizujący proces kształcenia ucznia niepełnosprawnego

 

 

 

 

 


Agata Orpik
Beata Olechno

Marta Sulik

Ewa Natalia Raducha

Urszula Łazuk

Bożena Janczylik

Ewa Hakało


Nauczyciel prowadzący zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

Justyna Karalus

Gimnastyka korekcyjna

Lucyna Możejko

Elżbieta Adamowicz

Rytmika

Wiesława Karp

Orkiestra

Krzysztof Drzemicki

Zespół taneczny

Barbara Wysocka

Ewa Hakało